atsman (atsman) wrote,
atsman
atsman

IНТЕРНЕТ. - ЧЕРВ'ЯКИ, ЯКІ МИ ЇМО

Позавчора ввечері пропав Інтернет. Подзвонили в "Белл". Невідомий співрозмовник взявся командувати, що нам робити: "Зробіть так, потім так". Хіба що не сказав: "Перерубати кабель. Перенесіть в інше місце". І, зауважте, биту годину говорив веселим, доброзичливим голосом. Ще б у нього не було веселого настрою! Сиди в офісі, приймай дзвінки, розмовляй з людьми, а щогодини тобі в кишеню капає п'ятдесят чи сто доларів. Через півгодини співрозмовник зрозумів, що онлайн-ремонт не виходить, і сказав: "Вам потрібен технік. Про час візиту повідомлю смской". Смска прийшла вчора. Веселун повідомляв, що технік прийде в суботу. Погодити. Сьогодні середа. Мені, що, треба чекати три повних дні, щоб прийшла людина і налагодив Інтернет? У Кореї, якщо дзвониш провайдеру, як ми подзвонили, ввечері, технік приходить наступного дня вранці! Я не можу чекати три дні і чотири ночі. Мені потрібні словники, енциклопедії!

Але робити нічого. Я пішов у бейсмент, переворушив коробки, підняв пил і відшукав гору словників - російських, корейських, англійських. Серед інших словників відрив перший том "Великого словника мата" Плуцера-Сарно на слово "х*й". Буду вводити заборонену лексику в свій лексикон. Російська мова тут не є офіційною мовою, і ніхто і ніщо не будуть в силах контролювати мене. Заодно упорядкував товсті барвисті томи з кулінарії, гарденінгу, в окреме місце поклав англійські, канадські й американські романи. Буду читати перед сном. Я зробив одне спостереження. Варто мені взяти до рук книгу, написану англійською мовою, як очі закриваються самі собою, і я моментально провалююся в сон. Від корейських книжок я засинаю ще швидше, але де той, хто б зараз змусив мене взяти в руки корейську книгу?

Вчора Інтернету не було, і тому ніхто не знаходив собі місця. Раптом зібралися в даунтаун: "Знайдемо безкоштовний вайфай - в бібліотеці чи кафетерії". Відварили на швидку руку молоденьку картоплю, засмажили філе якийсь мороженої риби...

1

Поїдаючи убогий вечерю, згадував, в яких видах їв рибу і інших гадів багато років...

3

best sushi

32

best sushi2

35

desert

Sushi set

snacks

37

tofu

food8

3

6

11

Я знаю, що і в Канаді вистачає і риби, і черв'ячків, і для того, щоб у нас був хороший стіл, треба всього лише змінити attitude - погляди, ставлення, позицію...

З'їздили в даунтаун, поїли чикен, зіграли в більярд ... Коли ближче до півночі приїхали додому, виявили, що Інтернет з'явився - сам собою. Дуже добре. А технік все одно хай приходить. Нехай відпрацьовує ті гроші, які ми платимо за Інтернет! З вовками жити - по-вовчому вити.
Tags: Интернет, жить в Канаде, жить в Корее, сасими, суси
Subscribe

Posts from This Journal “суси” Tag

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 87 comments

Posts from This Journal “суси” Tag