atsman (atsman) wrote,
atsman
atsman

МИНУЛОГО ТИЖНЯ З'ЇЗДИВ НА ГІГІЄНІЧНУ ЧИСТКУ ЗУБОВ. ЇЇ ПРОПУСКАТИ НЕ МОЖНА

ВОНА - як регулярне явка в поліцію після відсидки. На чистку записався півроку тому в свій останній візит до клініки. Почистивши зуби, рушив в зворотний шлях.

Розуму не прикладу, що спонукало супутницю життя поміняти кілька років тому дантиста, поміняти шило на мило. Я був задоволений колишньої клінікою. Мені подобалася О., мені подобалася рецепціоністка, мені подобався локейшн. Клініка була у Хай парку, вона і зараз там.

Поїхав по Каслмор. Однойменний район на північ від Каслмор між Маквин і Горвей відомий тим, що виставлені тут на продаж будинку все стоять по три, п'ять і більше мільйонів доларів. А навпаки ближче до Куїн стоїть будинок, найбільший в Бремптон. Він місцевий Тадж Махал, Віндзорській палац.

1

Я згоден, до О. далеко. Кілометрів сорок. Але і до теперішнеї, до Н., не тридцять п'ять. Раніше можна було, вийшовши від О. на свободу з чистими зубами, піти погуляти по Хай парку, а тут в Річмонд Хіллі і піти нікуди.

Це задній фасад чийого то вдома. Хтось може сказати, дивлячись на нього, що він так собі, що він, можна сказати, будиночок, однак передній фасад, думаю, виглядає на мільйони. Галявина від мене до будинку розміром з футбольшое поле. Це такий бек'ярд. Мати моя рідна! Скільки ж тут можна побудувати будинків, таунхаусів! Тут все проперти по два, по три акра.

2

Я б залишився в колишній клініці, але вважав за краще в черговий раз висунути слідом за своєю вітряною супутницею, щоб бути з нею разом до кінця, навіть в зубній клініці.

Хтось будує ще один макменшн.

3
Tags: Онтарио, Торонто, жить в Канаде, записки от скуки, лытдыбр, стоматология
Subscribe

Posts from This Journal “Торонто” Tag

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 62 comments

Posts from This Journal “Торонто” Tag